Kroketa ziņas 2016-1

05.01.2016

Laimīgu Jauno kroketa gadu!

29.decembrī tika aizvadīts vēsturiski pirmais telpu kroketa turnīrs un vienlaicīgi arī pirmais klubu komandu turnīrs Latvijā. Nebija viegli pierast pie gludā un ļoti ātrā laukuma, kurš nepiedeva nekādas kļūdas :). Daži spēles momenti pievienotajos failos.

Pusfinālu mačos vispirms OKK uzvarēja Bieriņus, savukārt SIG-LIG sīvā cīņā pārspēja Ropažus.
Cīņā par trešo vietu uzvarēja Ropaži, savukārt lielajā finālā Ogres kroketa klubs ar 3:1 uzvarēja SIG-LIG klubu, iegūstot pirmo vietu un galveno balvu.

Plānojam jau februārī publicēt 2016.gada sezonas galveno turnīru kalendāru. Sezonas oficiālais atklāšanas turnīrs notks 7.-8.maijā Ratniekos.

Šajās ziņās vēl par iespējām spēlēt kroketu aprīlī/maijā ārpus Latvijas.

1. Latvijas komandas pavasara treniņnometne Faro, Portugālē 12.-15.aprīlis. Ir jau pieteikušies 8 spēlētāji, dažiem vēl ir iespējams pieteikties papildus.

2. WCF pedāvājums piedalīties Anglijas kroketa akadēmijas apmācībās Southwick, 3.-8.maijs. Četras dienas intensīvi treniņi, pēc tam divas dienas turnīrs kopā ar angļiem. Uz šo ir pieteikušies Tomass Freimanis un Gunārs Zariņš. Dalībnieku skaits nav ierobežots. Pagaidām WCF ir garantējusi sponsorēt 2 kroketistu dalību no katras valsts, taču iespējams, ka piedāvājums tiks paplašināts.

3. Uzaicinājums piedalīties kroketa nedēļas turnīrā Korfu salā, Grieķijā, 4.-13.maijs. Ja 10 dienas ir pārāk ilgs laiks, iespējams pieteikties arī uz nepilnu programmu/ Uz šo pagaidām ir viena braukt gribētāja, kas meklē kompāniju :).

Ja kādam/ai ir interese par dalību kādā no šiem pasākumiem, lūdzu zvaniet/rakstiet.